Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedlugo obóz
Autor Wiadomość
szafa 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec
funkcja: instruktor hufca
stopień: przewodnik
Wiek: 42
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2004-05-10, 23:32   Niedlugo obóz

Do obozu niedaleko... Ciekawe ilu będzie chętnych po majówce na Gołubie w tym roku... :P Jak Wam się podobala majówka? Czekam na uwagi. A może Wasza opinia będzie ważna?? Kto wie. Czekam
_________________
szafa

"...i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość..."
 
 
 
IGŁA 
adept

Środowisko: Royal Air Force
Wiek: 40
Wysłany: 2004-05-12, 10:55   

A ja wam powiem że w Gołubiu było całkiem śmiesznie.Ale nie wybieram sie tam narazie, na wędrowny też nie bardzo. co najwyżej odwiedze którąś ekipe na obozie.
_________________
Władza to Bóg a Bog to władza (G.Orwel "1984")
 
 
szafa 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec
funkcja: instruktor hufca
stopień: przewodnik
Wiek: 42
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2004-05-13, 11:01   

Hmm. Ja zapewne też na żaden obóz nie pojadę na dłużej. Jak znam życie to pewnie odwiedzę tak jak dh. Igła którąś ekipę na obozie. Prawdopodobnie tą wesołą grupę w Gołubiu :P :idea: Do zobaczenia na obozie. :D
_________________
szafa

"...i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość..."
 
 
 
maraurs 
żółtodziób

Środowisko: była 58 WDH-ek
Wiek: 37
Skąd: WAWA URSus
  Wysłany: 2004-05-15, 14:14   obóz

Czuwaj!Zgadzam sie w Gołubiu Kaszubskim było bardzo fajnie naprawde mielismy czas zajęty...byłam na obu obozach i wpsominam je bardzo miło...nie weim czy mogłabym pojechać jeszce na jakiś obóz a jak tak to z jakim srodowiskiem...moze przejde sie do Hufca i dowiem sie paru nowych rzeczy..:P pozdro for URSus!!!!!!!

diddle[1].gif
Plik ściągnięto 54829 raz(y) 19.74 KB

 
 
 
IGŁA 
adept

Środowisko: Royal Air Force
Wiek: 40
Wysłany: 2004-05-17, 15:18   

maraurs to nie wyjazd wesołej grupy pod wezwaniem tylko obóz harcerski!tam się jdzie teoretycznie za przykładną prace całoroczną na rzecz środowiska a nie od tak sobie.zastanów sie co piszesz.pozatym w wieku 17 lat jest sie wędrownikiem więc na stałym obozie byś sie tylko nudziła zostaje wędrowny zapraszam
_________________
Władza to Bóg a Bog to władza (G.Orwel "1984")
 
 
aponus 
pisacz


Środowisko: KSI;
funkcja: Kiedyś Bard w 48 WDW :-(
stopień: HR
Wiek: 54
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2004-05-18, 09:41   

IGŁA napisał/a:
maraurs to nie wyjazd wesołej grupy pod wezwaniem tylko obóz harcerski!tam się jdzie teoretycznie za przykładną prace całoroczną na rzecz środowiska a nie od tak sobie.zastanów sie co piszesz. Pozatym w wieku 17 lat jest sie wędrownikiem więc na stałym obozie byś sie tylko nudziła zostaje wędrowny zapraszam


Igło nie wbijaj :D szpilki :D w mararusa właśnie że jest to wyjazd wesołej grupy, przecież Harcerz jest zawsze pogodny, i nie uważam że jest to jakaś nagroda, po prostu jest to wypoczynek, zwykłe nabranie sił przed kolejnym rokiem cieżkiej pracy. A jak grupa jest pod jakimś wezwaniem :!: "Szańca" :!: "Feniksa" :!: "Leśnych" :!: itd... To taki wypoczynek nabiera smaku. A czy mararus by się nudził na obozie stałym, niekoniecznie zależy co miał by tam robić. Kiedy ja miałem 17 lat jeździlem na obozy stałe i sie wcale nie nudziłem.
Oczywiście również zapraszam mararusa na obóz wędrowny :D :D :D
 
 
 
Blue Angel 
mały pisacz


Środowisko: 90 serc
funkcja: dusza
stopień: pwd
Wiek: 35
Skąd: Ursus
  Wysłany: 2004-05-21, 16:13   

Ogromnie mi przykro, że maraurs nie jedzie na obóz :roll: (szkoda,że mnie nie było w hufcu gdy byłaś, pogadałybyśmy sobe o tym i o tamtym...). SERRRDECZNIE cię pozdrawiam



WIELKIE CZUWAJ DLA DH.PAWŁA :mrgreen: :!: :!: :!:

plomien2.gif
Plik ściągnięto 54800 raz(y) 11.76 KB

_________________
"W świecie pełnym niepewności i niepokoju nasz ruch błyszczy jak złoty łańcuch na ciemnym tle" Olave Baden-Powell
Ostatnio zmieniony przez Blue Angel 2004-05-21, 16:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
komendant 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec Ursus
funkcja: komendant hufca
stopień: H.O.
Wiek: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-21, 16:16   

Jestem po rozmowie z maraurs i dla jej zwolenników mam przykrą wiadomość, że niestety w tym roku nie jedzie na obóz... I tak między nami i wszystkimi, chcąc myśleć o powrocie do Harcerstwa, musisz widzieć w harcerstwie środek do osiągnięcia celu w życiu, a nie przeszkodę np. w nauce czy w kontaktach z towarzystwem. Nie myśl już też o samarytance, bo jesteś już w wieku wędrowniczym! Odsyłam Cię do Merlina, aponusa lub LUCASA - to spece od wędronictwa! Wykarzesz się siłą umysłu, ducha i ciała i może naramiennik wędrowniczy znajdzie się na twym ramieniu... Nie jest to trudne dla tych co chcą zostać wędrownikiem, ale tylko dla tych co chcą... Dla reszty to istna męczarnia... tak samo jak w życiu...!
_________________
e-mail: pzuterek@ursus.zhp.info
 
 
 
maraurs 
żółtodziób

Środowisko: była 58 WDH-ek
Wiek: 37
Skąd: WAWA URSus
  Wysłany: 2004-05-21, 16:32   

CZUWAJ!!!!:)...Druhu Pawle...dobrze rozumiem...ale nie sądzę że zgrałabym sie z grupą której prawie nie znam ;zna Druh mnie dobrze i szczerze wątpię w to..:/
ale dziekuje ze tyle osób mi odpisało na posta:):):)<jupi>
co do pagonu wędrowniczego...zastanowię się :)
pozdrawiam <papa>

[ Dodano: 2004-05-21, 16:40 ]
aha tak na marginesie to jestem dziewczynka...:) więc maraurs się sie nie odmienia
(mara-Marlena,urs-URSus):)
 
 
 
maraurs 
żółtodziób

Środowisko: była 58 WDH-ek
Wiek: 37
Skąd: WAWA URSus
Wysłany: 2004-05-21, 23:57   

To stwórz własną ekipę :P
Doświadczenie masz, a w kwestii wędrownictwa Kapituła Naramiennika Wędrowniczego z chęcią Cię przeszkoli. Tylko tak jak pisał druh komendant musisz chcieć i widzieć w tym jakiś sens.
Pozdro[/quote]

doswiadczenie około 5 lat w harcerstwie to nie ejst doświadczenie...mozliwe ze bardzo malutkie...nie znam na tyle sie na tym aby móc to osądzić...
a tak na marginesie Kto mnie przeszkoli>??:|bo nie wiem ocb z ta Kapitułą NaramiennikaWedrowniczego???
Zawsze widziałam w tym sens i nigdy to sie nie zmieniło...to ze nie "uczęszczaklam"na zbiórki...ani nic po za tym...nie znaczy nic...czas ...potrzebny jest czas...nie umialam pogodzić wszystkiego na raz ale już wiem ze nauczyłam sie wiele i zwłaszcza tego....
miałam naucke...harcerstwo jest dla mnie wazne nie najwazniejsze ale wazne i to mnie cieszy:))))) brakuje mi wszystkeigo...ehh co ja bede tu pisac o moich problemikach skoro to mialo byc o obozie forum...heh
pozdro i dzieki za odpowiedź:)) Czuwaj!
 
 
 
Blue Angel 
mały pisacz


Środowisko: 90 serc
funkcja: dusza
stopień: pwd
Wiek: 35
Skąd: Ursus
  Wysłany: 2004-05-22, 17:38   

:shock: :?:


CZUWAJ...
_________________
"W świecie pełnym niepewności i niepokoju nasz ruch błyszczy jak złoty łańcuch na ciemnym tle" Olave Baden-Powell
 
 
komendant 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec Ursus
funkcja: komendant hufca
stopień: H.O.
Wiek: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-23, 16:51   

A wracając do tematu obozu w Gołubiu to z ostatniej chwili juz wiadomo, że standarcik bazy "31" polepszył się o ... ciepłą wodę! Dostaniemy to samo miejsce co w 2001 na tzw. "półce". Na dzień dzisiejszy wynika, że będziemy ustawieni w jeden duży podobóz z zachowaniem samodzielności programowej przez 372, 50 i 90. Wyjątek stanowić będą zuchy, które ze względów na małą ilość, wszystkie będą złączone w jedną obozową gromadę.
Nie długo poinformuję o pierwszym, nieformalnym spotkaniu przyszłej Rady Obozu, byśmy nietracili dni na zbędne pitu-pitu... Dh. Kamila (harcerze z 372), dh. Ania (harcerze z 90)oraz dh. Magda (wszystkie zuchy) stanowić będą odpowiednik drużynowych. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała ekipa harcerzy ze Szczepu 50 WDHiZ i kto by miał nią kierować, ale tutaj dh.Kropla trzyma rękę na pulsie. Ze wstępnych deklaracji ponadto wynika, że pojawić się mają również Harcerze Starsi. Ich program będzie oscylował wokół dziedzin turystyki i ekologii. Warunki ku temu są tam znakomite! Wcześniejsze ich zgłoszenie na udział w obozie spowoduje, że może zdąrzą napisać konkretny projekt! Generalnie zapowiada się, że dziać się będzie wiele!
 
 
 
skoczek28 
adept


Środowisko: ni ma
funkcja: ni ma
stopień: nawet nie pamietam:)
Wiek: 35
Skąd: warszawa
  Wysłany: 2004-06-12, 20:51   

:D ja tam w tym roku zabieram sie na wedrowny bo podobno jest ciekawszy ale jak pojade to dopiero ocenie :prosze:
_________________
Honor nie szpeci godnego ani godny honoru.
Honor jak papier, gdy raz się splami, już go nie wyczyścisz.
 
 
 
kaska 
stary wyga

Środowisko: Krąg Instruktorski WPM
funkcja: -
stopień: pwd;sam
Wiek: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-06-22, 11:52   

w sumie to ja tez
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group