Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
III Święto drużyny - Kupała 2005 propozycje programowe
Autor Wiadomość
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-21, 11:42   

Ej, ja się tak nie bawię! Już założyłem temat, gdzie opisujemy znane lub wymyślone przez nas gry i zabawy... tracę przez was posadę!!!! :x :x :x :lol: :lol: :lol:

Brunko, jak długi wyjazd planujesz tego roku, co? Czy będzie gówne, całonocne ognisko? I czy (tu pytanie do całej 48 i drużynowego) będziecie chcieli zaprosic inną druzyne słowiańską do uczestniczenia w naszym święcie? Nie sugeruję się swoim wyjazdem, on jest zupełnie inną rzeczą. Ale gdybyśmy się zaprzyjaźnili z inn... RÓZNĄ drużyną własnie na nim, to możliwe, że chciałaby z nami jechać także kiedy indziej...

Bruno :!: :!: :!: A gdyby tak zaprosić na Kupałę BAON -a? Może by się zgodził, co? BAON, tu Elvis! Jeśli to czytasz wyraź swoje zdanie na ten temat... my chcemy Cię poznać, a ty? Merlin, co ty na to?
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-03-21, 14:44   

Dzięki ze w ogóle się odezwałęś elvis :P
Co do tego jak to napisałeś: "Już założyłem temat, gdzie opisujemy znane lub wymyślone przez nas gry i zabawy... " jak pamietasz ty prowadzisz drużynę młodzso harcerska a ja wędrowniczą, pozatym czesc z nas była na chcociaz jednej kupale i mniej lub wiecej wiedza jak to wyglada i co by chcieli robic na nastepnej stad to pytanie :]
Dalej. Wyjazd bardzo bym chciał aby odbył się w prawidłową noc kupalną tak jak to było w 2002 roku. Co do innej drużyny słowianskiej, rozwazalem taka ewentualnośc, ale czekam na wynik naszego wspólnego wyjazdu z drużyną karoliny który planowany jest na kwiecień, potem sie nad tym zatrzymamy i razem wszyscy to omówimy. Kontynuując, Chciałem, albo raczej myślałem nad tym, żeby zaprosić na kupałę, porzednich drużynowych naszej drużyny tj: BAONA> BLADEGO>WSZEMIRA>ale nie powiem czy tak bedzie napewno z tego zwględu ze:
a) nie wszyscy mogą tego pragnąc z druzyny
b) Czy wyzej wymienieni się zgodzą
c) Czy beda mieli czas.....
Podsumowująć, kupałąw tym roku będzie fajna, bo juz sie o to zaopiekuje :wink: ale jesli ktos ma jakies pytania to odpowiem i mozemy rozpoczac dyskusje na temat gosci.....
Pozdrawiam wsdzytskich zainteresowanych

[ Dodano: 2005-03-21, 14:48 ]
To ze w byłych drużynowych nie wymieniłem Andrzeja to nie tak ze zapomniałem, czy nie chciałem andrzeja wymieniać!!!!!!!!!!!!!!!!!! AZndrzej jest opiekunem i druzyny i zarazem jej członkiem, a członkowie drużyny mają prawo do udziału w święcie drużyny :]
Pozdrawiam opiekuna 48
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
kinguś 
wyga
uśmiech :D

Środowisko: brak
funkcja: skarbnik a właściwie skarbniczka
stopień: sam
Wiek: 35
Skąd: ursus ;]
Wysłany: 2005-03-21, 16:51   

hm....... nie powinnam sie wtracac ale mam nadzieje ze bedziecie sie tam dobrze bawic i troszeczke potesknicie za mała kinga.........
_________________
nie narzekaj lecz walcz o swoje...
 
 
 
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-22, 11:41   

Bruno napisał/a:
Jak pamietasz ty prowadzisz drużynę młodzso harcerska a ja wędrowniczą, pozatym czesc z nas była na chcociaz jednej kupale i mniej lub wiecej wiedza jak to wyglada i co by chcieli robic na nastepnej stad to pytanie :]


Oj, Brunko... temat założyłem, by wymieniać się pomysłami na gry i nie rozróżniam, czy są to pomysły dla zuchów, czy dla wędrowników. Ważne, by nasunęły pomysły nam wszystkim. Ale to nieważne.

Kto przekona BAON -a do wyjazdu z nami? Może mała delegacja z drużynki, co? :] :] :]
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
kinguś 
wyga
uśmiech :D

Środowisko: brak
funkcja: skarbnik a właściwie skarbniczka
stopień: sam
Wiek: 35
Skąd: ursus ;]
Wysłany: 2005-03-22, 15:43   

a ten baon to on kiedyś był waszym drużynowym?? ja jush sie pogubiłam :| :| :| :oops: :oops:
_________________
nie narzekaj lecz walcz o swoje...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-03-22, 16:39   

Baon kinga to były drużynowy 48 WDH, jesli chcesz sie dowiedziec czegos wiecej to zajrzyj na temat 48 WDW vs 48 WDH, tam diwesz sie co nico a Baonie :wink:
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
kinguś 
wyga
uśmiech :D

Środowisko: brak
funkcja: skarbnik a właściwie skarbniczka
stopień: sam
Wiek: 35
Skąd: ursus ;]
Wysłany: 2005-03-22, 22:31   

ja wiem że to brat Błażeja...czy to dużo?????
_________________
nie narzekaj lecz walcz o swoje...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-03-25, 21:51   

Dobrze wracjać do tematu......Przypominam, że czekam na wasze opinie co do zaproszenia na kupałę byłych drużynowych 48 bądź innych gości- pytanie jest bynajmniej istotne bo w zeszłym roku taki pomysł nie przeszedł a w tym nie wiadomo, więc prosze o wypowiadanie się w tek kwesti. pozdro
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-28, 13:19   

Byli drużynowi na III Kupale - jak najbardziej. Zależy tylko, czy ich zaprosimy. W tamtym roku mniej więcej zgodziliśmy się do wyjazdu wraz z byłymi członkami 48, ale tylko tymi nie działającymi czynnie. Na gości z innych drużyn nie zgodziliśmy się za bardzo, gdyż uznaliśmy Kupałę jako wyjazd tylko i wyłącznie 48... Więcej informacji znajdziecie w zamkniętym już dziale o Kupale II -2004. :| :| :|
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-04-10, 11:43   

Kontynuując tę myśl mamy w drużynie trochę osób...mimo, że niektóre działają na funkcjach w innych szczepach , ale jednak na kupałe zamierzają pojechać....Chciałbym aby kwestia gosci tym razem była zamknięta do końca maja, zeby w ciagu czerwca wiedziec na 100% czy łapać kontakt z osobami które zamierzamy zaprosić na nasze święto dryżyny, dlatego czekam na sugestie czy wątpliwości- a jesli chodzi o mnie to ogólnie jestem za z tym pomysłem z tym że jakby się zastanowić to będziemy mieli plan oparty na zabawę w słowian prawda?? Tak se myśle czy druh BAON chciałby się przebierac i w taki sposób sie bawić??- aczkolwiek chetnie bym zaprosił byłych druzynowych na kupałę

[ Dodano: 2005-05-05, 14:25 ]
Maj konczy sie nieubłagania w zasadzie wyjeźdżamy za 1,5 miesiąca- proponuje aby juz teraz wymianiac sie sugestiami i roztrzygnąć kwestię gości na kupałe czyli Święta naszej druzyny. CZekam na posty!!!!!!!
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Wercia 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW
funkcja: szerogowa
stopień: bs
Wiek: 36
Skąd: Niedźwiadek City :)
Wysłany: 2005-05-08, 23:00   

A ja chce na Kupale gre nocną!!!!!! Mam nadzieje ze uda sie to zorganizować :)
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-05-17, 18:59   

Informuję ze na dzień dzisiejszy rada druzyny nie przewiduje żadnych zmian co do wyjazdu na III święto drużyny kupała 2005. Przewidywany termin który ( mam taka nadzieję) nie ulegnie już zmianie to:
- wyjazd rano z ursusa 25 czerwca ( dzień po zakończeniu roku szkolnego
- powrót 28 czerwca na wieczór do ursusa

To juz niewiele czasu dlatego ponowanie apeluje o wypowiedzenia sie w sprawie gosci na kupałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówię o byłych członkach 48, jak np pwd. Tomasz Traczyk HO.
Nie bujmy sie piszmy!!!!!!!!!!!!!
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Jagienka 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: przyboczna
stopień: tropicielka
Wiek: 36
Skąd: Z Ursuska
Wysłany: 2005-05-24, 20:19   

Kupała,kupała,kupała........Wszyscy mają być bo...........Pewnie będzie fajnie jak co roku,ale chciałabym wszystkich ogarnąć na święcie drużynki.....Wielkie buziaki...żeby nie było smutno.....:D :twisted:
_________________
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
cthulhu 
bywalec


Środowisko: KRH
funkcja: przewodniczący KRH
stopień: HO/phm
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-24, 22:14   

Taaaaak chcemy dh pwd Traka!!!!
i gre nocną, dzienną też,
i wogóle żeby było fajnie....
_________________
"To co ma zdolność wieczego istnienia nie jest martwe(...)" Abd-al Malik
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-05-27, 18:58   

Podjete poczynania w sprawie kupały ruszyły pełna para- do konca maja powinien byc juz znany kosztorys i miejsce wujazdu na III Święta druzyny- mam nadzieje ze przebije ostatnia kupałe :-o
:-o
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group