Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
III KUPAŁA
Autor Wiadomość
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-06-21, 16:43   III KUPAŁA

25 czerwca 2005 roku ( sobota ) o godzinie 8.00 na pkp ursus spotykamy się aby wyjechać na nasze III Święto drużyny!!!!!!! MAm nadzieje ze będzie bardzo udane!!!!!
Przypominam aby zabrać karimaty, mundury, stroje obrzędowe słowiańskie, wymyśłone imię wraz z rodowodem!!!!!!! Nie będziemy czekać - kto się spóźni trudno!!!!!!! dlatego spotykamy się o 8.00, macie się nie spóźnić!!!!
Przypominam o zabraniu legitymacji!!!!!!!!!!!!! Dobrych ciepłych ubrań , buty, przygotować się na pluskanko:D:D:-)):mrgreen:
Zabieramy dobre humory i kondycje...
Dozobaczenia na stacji moi drodzy harcerze i harcerki!!!!!
pozdrawiam wasz kochany drużynowy i bardziej kochana od wszystkich innych przyboczna:mrgreen::D
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
Ostatnio zmieniony przez merlin 2008-06-02, 05:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tarnol 
bywalec


Środowisko: 48 W.D.W. | H.S.I.
funkcja: szeregowy
stopień: Ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa Ursus
Wysłany: 2005-06-21, 19:38   

Mam pytani odnośnie Kupały czy na nją trzeba wząść jakies zeczy spozywcze typu chleb czy pasztet albo woda mineralna???
_________________
,,Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić"

zapraszam na http://www.hsi.zhp.info/piotrek/
 
 
 
kinguś 
wyga
uśmiech :D

Środowisko: brak
funkcja: skarbnik a właściwie skarbniczka
stopień: sam
Wiek: 35
Skąd: ursus ;]
Wysłany: 2005-06-25, 12:34   

miłej zabawy wam życze!!
_________________
nie narzekaj lecz walcz o swoje...
 
 
 
merlin 
stary wyga
-

Środowisko: -
funkcja: -
stopień: -
Wysłany: 2005-06-25, 14:57   

No więc zaczęło się.. ja niestety musiałem wrócić do Wawki bo dziś koncercik :-) ale powrót mój rychły będzie!

Leśnych czarów zasłona opadła - KUPAŁA rozpoczęła się!

yoda48.JPG
Plik ściągnięto 42730 raz(y) 17.95 KB

 
 
cthulhu 
bywalec


Środowisko: KRH
funkcja: przewodniczący KRH
stopień: HO/phm
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-28, 11:26   

witam...witam jestem juz 25 godzin na nogach ale fajnie było 1,5 godziny temu wróciłem z Kupały:)
Było warto, suuuuuuperr klimacik, i atmosferka zero stresów dobra zabawa a i czasem burze...mózgów oczywiście. No i to jedzonko pycha...kiedy jest następna...tylko tym razem nie bawie sie w gry nocne z wami:P tak mnie wyszarpaliscie i zaoraliście mną ściólke w lesie że szkoda gadać, do tej pory wydmuchuje mrówki z nosa:P
_________________
"To co ma zdolność wieczego istnienia nie jest martwe(...)" Abd-al Malik
 
 
 
Wszemir 
mały pisacz

Środowisko: ...
funkcja: ...
stopień: ...
Wysłany: 2005-06-28, 15:13   

Zabawa na Kupale była przednia - "Tańce, hulanka, swawola".Osobiście bawiłem się doskonale - wreszcie się wytańczyłem i wyśpiewałem. Oby tak dalej 48!

Hej nasze bogi!
Nasze pierogi!
Tam-da-da-dam
Tam-da-da-dej


Sława druhny i druhowie! ;)
 
 
Tarnol 
bywalec


Środowisko: 48 W.D.W. | H.S.I.
funkcja: szeregowy
stopień: Ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa Ursus
Wysłany: 2005-06-28, 17:38   

Zabawa była przednia ;-) tylko szkoda że wszystko co dobre szybko sie kończy :cry: , tego roczna Kupała zapadnie mi na długo w pamięci z dwóch powodów: przyżeczenia :-) i przedniej zabawy. :D
Fajne były gry nocne. :-)) Niedosyt z majówki został zaspokojony :lol: . Oby tak dalej. :-))

Sława dh. Wszemirze :D :D
_________________
,,Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić"

zapraszam na http://www.hsi.zhp.info/piotrek/
 
 
 
Wercia 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW
funkcja: szerogowa
stopień: bs
Wiek: 36
Skąd: Niedźwiadek City :)
Wysłany: 2005-06-28, 19:29   

Slawa!! Sława!! Sława!!
Było cudownie :D ja juz nie moge sie doczekać nastepnej Kupały :-)) ..... A może by tak jescze Świeto Plonów i Dziady po drodze :mrgreen: ?? Co wy na to??
Jak narazie to był mój najlepszy wyjazd harcerski :-) szkoda tylko ze moja kostka jest kontuzjowana :cry: .... Pewnie nie zadowoliłam bogów i sie zemścili :lol: ......

Sława Światowidowi!! Sława Kniaziowi!! Slawa wszystkim wojom!!
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-06-28, 20:12   

Werciu serdecznie cię przeporaszam za kosteczkę :cry: :cry: Ale bardzo sie ciesze z powodu twych słów:
wercia napisała
"Jak narazie to był mój najlepszy wyjazd harcerski"
Bardzo mile słyszec takie słowa!! Dziękuję serdecznie także Tomkowi bo sukces tegorocznej kupały (o ile on był) w dużym stopniu nalezy do Tomasza!!!!! Sława Wodogniewie!!!!
Dziękuję także Misiowi i Igorowi i Bardowi który zakosił 48 tysięcy złotych monet a odwdzięczył się podharcerzeniem butów...... nie łądnie bardzie nie ładnie.....
Misio i Igor- dziękuję za to ze pośiwęciliście swój cenny czas aby do ans wpaśc i jeszcze zakupy robić :mrgreen: Mam nadzieje ze zadan z was nie będzie załował wspónego świetowania!!! Dziękuje także wszystkim zadrugą mam nadzieje ze kupała tez sie wam podobała. Dziękuje także strażniczce ognia bo gdyby nie ona bysmy pomarli :twisted:
Pozatym strazniczka pojednała nas ze złymi mocami łącząc się z Wodogniewem :mrgreen:
Podsumpwując chiałbym aby każdy uczestnik kupały wtyrącił w tym tamacie swoje 2 słowa i podzieliłsię wrażeniami z kupały- dzięki wam wszystkim SŁAWA!!!!!
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
cthulhu 
bywalec


Środowisko: KRH
funkcja: przewodniczący KRH
stopień: HO/phm
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-28, 21:41   

36 godzin na nogach, możed dotrwam do 48 godzin aby godnie zakończyć obchody kupały:)
Jak już mówiłem byłoooooooooo bardzooooooo fajowo, klimat, ludzie, miejscówka, naprawde dla mnie bomba, super brak mi słów aby opisac mój zachwyt, Dobra robota Bruno,Anita oraz reszty wesołej ekipy, szczególny respekt dla Gontara dla którego składam oficjalny wniosek o przyznanie ksywy "naleśnik"yo, chce na kolejną Kupałe,
mam pomysła za rok kupała zrobimy w Biskupinie, mieszkać bedziemy w tych chatach co tam są ale był by klimat :lol:
_________________
"To co ma zdolność wieczego istnienia nie jest martwe(...)" Abd-al Malik
 
 
 
merlin 
stary wyga
-

Środowisko: -
funkcja: -
stopień: -
Wysłany: 2005-06-29, 23:44   

wyskakałem się, wytańczyłem, wytarzałem na ziemi, wymoczylem, wybrudziłem, wykrzyczałem, wyśpiewałem, wyżyłem na wszystkich, przeżyłem kilkadziesiąt godzin w doborowym ludzkim, słowiańskim, harcerskim towarzystwie - jednym słowem... zakochałem sie w kupale.

ps. zajrzyjcie tu (e-kartka z kupaly):

http://images.optin.com.a...ulez%20slawaaaa
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2005-06-29, 23:55   

Kartka jest bardzo łądna- ale ładne to będzie dopiero nasze zdjęcie grupowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z kupały- to zdjęcie jeśli się udało to według mnie bedzie najlepszym zdjęciem naszej całej drużyny w historii!!!!!!!!!!!
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Tarnol 
bywalec


Środowisko: 48 W.D.W. | H.S.I.
funkcja: szeregowy
stopień: Ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa Ursus
Wysłany: 2005-06-30, 23:42   

Juz widziałem to zdiecie jest mozliwe (wyglondam na nim jak bym był nawet wysoki), tylko jak by było lokko zaciemne i Ada jak gdyby w ostatniej chwili się odchyliła i zasłoniła Miśka.
A zresztą co ja wam bedę opisywał, sami zobaczcie.

48imiona.JPG
Plik ściągnięto 42647 raz(y) 39.5 KB

_________________
,,Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić"

zapraszam na http://www.hsi.zhp.info/piotrek/
 
 
 
aponus 
pisacz


Środowisko: KSI;
funkcja: Kiedyś Bard w 48 WDW :-(
stopień: HR
Wiek: 54
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2005-07-19, 13:28   

Na kupałce było super niech żyją organizatorzy. Dziękuje Miśkowi za "Leśnych rozmów kilka". Już wiem że naszczęście nie jestem sam w moimi koncepcjami na różne tematy pro ksztalceniowe, wlało to we mnie nowego ducha, już mam następne pomysły dzięki Misiu mam nadzieję że przegadamy to jeszcze na obozie.
 
 
 
verena 
mały wódz
żyleta


Środowisko: szczep 50 WDHiZ
funkcja: drużynowa 50 WDH "LeSne elfy"
stopień: samarytanka
Wiek: 37
Skąd: ursus
Wysłany: 2005-07-22, 23:44   

Szkoda że to zdjęcie jest tak niewidoczne... :-|
_________________
Ludzie z ogniem!!!!!!!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group