Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ZJAZD 2007
Autor Wiadomość
szafa 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec
funkcja: instruktor hufca
stopień: przewodnik
Wiek: 42
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2008-03-04, 20:21   

Już po spotkaniu w sprawie redakcj. O szczegółach dowiecie się na odprawie w hufcu we środę, 5 stycznia. Bedzie co robić. Wszytkich chętnych do współpracy zapraszam na odprawę:)
_________________
szafa

"...i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość..."
 
 
 
Piotrek 
mały bywalec


Środowisko: Hufiec
funkcja: kwatermistrz Hufca
stopień: phm | HR
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-03-05, 14:00   

Ja sie mogę lekko spóźnić bo mam spotkanie na uczelni ale tak to to możecie mnie mnie liczyć:)
_________________
Vox populi est vox Dei
 
 
 
szafa 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec
funkcja: instruktor hufca
stopień: przewodnik
Wiek: 42
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2008-03-07, 21:33   

Widzę, że nic się nie dzieje na forum. Czy to wynik braku chęci, czy braku czasu? :)
_________________
szafa

"...i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość..."
 
 
 
kaska 
stary wyga

Środowisko: Krąg Instruktorski WPM
funkcja: -
stopień: pwd;sam
Wiek: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-08, 14:59   

myślę ze braku czasu
 
 
komendant 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec Ursus
funkcja: komendant hufca
stopień: H.O.
Wiek: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-10, 15:38   

Odnośnie gazetki, to oczywiście mocno Wam kibicuję, co zas sie tyczy kwestii, którą chce poruszyć, to zaproszono mnie na spotkanie do Dzielnicy Ursus przez Wydział Kultury w związku z planowanym kolejnym Rajdem Miejscami Pamięci (kwiecień).

Normalnie nie wrzucałbym tego "problemu", ale zapewne będe Ci Państwo chcieli usłyszeć ode mnie jakieś deklaracje? Do czasu tego spotkania nie będe miał posiedzenia Komendy Hufca, więc nieoficjlanie mogę wsłuchać/wczytać się w wypowiedzi na temat ewentualnego naszego udziału w tym Rajdzie.

Jednakże moja opinia w tej kwestii jest nastepująca:
Większość naszych członków będzie i tak uczestnikiem w patrolach niestety szkolnych, pozostają nam sami "starsi"! Osobiście uważam, że Rajd Historyczny nie ma zbyt wielu walorów wychowawczych, jest to raczej forma dorobienia sobie 5 z Historii. Wysyłanie naszych "starszych" na pkt. kontrolne jest mizerną formą promocji harcerstwa. Robimy bowiem za statystów. Topimy się wśród rzeszy Seniorów (co jest zrozumiałe) i w żaden sposób nie mamy wpływu na sprawny przebieg Rajdu.
Uważam, że aby odcisnąć pozytywny ślad w Rajdzie powinniśmy objąć istotną rolę w pkt. Startowym! Jest tylko jedno ale!! Czy oferując coś takiego staniemy na wysokości zadania, czy też okażemy sie grupą jeszcze bardziej niezorganizowaną od Seniorów, dla których Trasa Rowerowa właściwie niczym sie nie różni od trasy pieszej??

A może macie inne pomysły? Spotkanie mam w piątek 14 marca ;-) Czekam na Wasze opinie i ... deklaracje!

Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-10, 15:58 ]
O Festiwalu tutaj nie bede wspominał, natomiast przypomniałem sobie, że temat Majówki nigdzie sie nie pojawił!

Pomysł z Korytowem raczej odpada, natomiast może lokalizacja wynaleziona przez BRUNA będzie mogła być brana pod uwagę? W sumie baza Hufca Garwolin mogłaby przypaść nam do gustu! Sęk w tym czy są środowiska w naszym hufcu chętne spotkać się większością na wyjeździe? Jeżeli tak, to również zapraszam do dyskusji. :-)
Ostatnio zmieniony przez komendant 2008-03-13, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Olcia 
pisacz


Środowisko: 90. WGZ Dzielne Fenixiątka
funkcja: drużynowa
stopień: pwd. / HO
Skąd: Gołąbki
Wysłany: 2008-03-12, 12:13   

Majówka! Gromada na pewno pojedzie!
Zuchy czekają z niecierpliwością :)

Ze swojej strony uważam, że całkiem fajna ta stanica - byłam na ich stronie :)
Jeśli ktoś chce zajrzeć, to oto jej adres:
http://www.garwolin.zhp.p...ent/view/51/47/
 
 
 
Piotrek 
mały bywalec


Środowisko: Hufiec
funkcja: kwatermistrz Hufca
stopień: phm | HR
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-03-13, 08:37   

Jak by co to i na nas można liczyć:)
_________________
Vox populi est vox Dei
 
 
 
komendant 
mały bywalec

Środowisko: Hufiec Ursus
funkcja: komendant hufca
stopień: H.O.
Wiek: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 10:13   

No to jestem właśnie po rozmowie tel. z Wydziałem Kultury. Przekazałem, że w hufcu nie ma chetnych do obsadzenia pkt. (Rajd) , bo sami organizujemy dużą imprezę i jesteśmy "zarobieni" pracą...

Bardzo na nas liczyli, bo "dziadki" się wysypały! W sumie ościenne miasta jak i dzielnice nie będą miały problemów z pomocą ze strony harcerzy, ale w Ursusie niestety perspektywa jest mizerna.
Spotkanie jest jutro o 13.30. Obiecałem, że jeszcze pomyślimy nad ostateczną decyzją...
Jeżeli chcemy liczyć ze strony Dzielnicy na pomoc podczas naszego festiwalu, no to trudno tak lekką rączką powiedzieć, że przy tym rajdzie nie mają prawa na nas polegać ...

Czekam na jakiś sygnał!
Pozdrawiam
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-08-03, 21:43   

komendant napisał/a:
Pomysł z Korytowem raczej odpada, natomiast może lokalizacja wynaleziona przez BRUNA będzie mogła być brana pod uwagę? W sumie baza Hufca Garwolin mogłaby przypaść nam do gustu!


Myślę, że w razie różnorakich chęci może tez przypaść wam do gustu stanica Stowarzyszenia Harcerskiego w Popławach pod Pułtuskiem. Więcej terenu niż w Polewiczu (Stanicy hufca Garwolin) domki jakościowo gorsze ale dojście do prądu jest w każdym i generalnie domki sa przystosowane do przyjęcie większej ilości osób niż Polewicz. Na terenie stanicy jest gotowa pobudowana scena do wykorzystania - zaraz obok park krajobrazowy i dużo ścieżek rowerowych w sam raz na rajd rowerowy - rzeka a co najważniejsze nie drogo - choć kuchnia zostawia sporo do życzenia niemniej jednak miejsce godne polecenia - na ich stronie (bazy) nie ma fotek więc zachęcam do obejrzenia zdjęć z ostatniego Święta 48 WDW Szaniec - Kupały 2008 "Dwa światy"

http://www.szaniec.zhp.info/
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group