Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Skautowy wschód słońca - konkurs
Autor Wiadomość
kaska 
stary wyga

Środowisko: Krąg Instruktorski WPM
funkcja: -
stopień: pwd;sam
Wiek: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-07, 14:06   Skautowy wschód słońca - konkurs

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs fotograficzno-plastyczny dla zuchów, harcerek, harcerzy starszych i wędrowników: "Skautowy Wschód Słońca".

W konkursie uczestniczyć mogą zarówno pojedyncze osoby, grupy, jak i podstawowe jednostki harcerskie (gromady, drużyny, zastępy, patrole).

Zasady:
Ideą konkursu jest przedstawienie WSCHODU SŁOŃCA (samego pejzażu lub z udziałem zuchów i harcerzy) w formie zdjęcia lub formy plastycznej (obrazu wykonanego dowolną techniką, fotografii wykonanego graffitti lub innej większej powierzchniowo formy).

Przesłane prace powinny zostać oprawione w ramki lub antyramy formatu od A4 do A0 (i dobrze zabezpieczone do wysyłki). Nie weźmiemy pod uwagę prac nie oprawionych oraz przesłanych w wersji elektornicznej.

Do pracy prosimy dołączyć informację o autorze (autorach): imię i nazwisko, stopień (lub nazwa jednostki), środowisko, miasto, chorągiew. A także adres, e-mail i telefon kontaktowy.

Wszystkie prace zostaną wystawione podczas Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego Kielce 2007. Laureaci zostaną zaproszeni na Zlot, gdzie odbędzie się podsumowanie konkursu.

Nagrody będą przyznawane w kategoriach:
I i II miejsce - fotografia
I i II miejsce - obraz
I i II miejsce - inna forma

Nagrodami będą książki i akcesoria o tematyce harcerskiej, fotograficznej i plastycznej.

Prace prosimy przesyłać
DO DNIA 5 SIERPNIA 2007 r.
z dopiskiem "Skautowy Wschód Słońca - konkurs"

na adres:
Wydział Programowy Głównej Kwatery ZHP
ul. Marii Kopnopnickiej 6
00-491 Warszawa

hm. Jolanta Łaba
kierowniczka Wydziału Programowego GK ZHP

[ Dodano: 2007-06-07, 14:11 ]
wydaje mi sie ze potrzeba nam nowych konkursów, nowych pomysłów a przede wszystkim dyskusji.kiedyś na tym forum dyskutowano o wszystkim i ze wszystkimi. brakuje mi trochę(i wiem ze nie tylko mi)tego...piszmy co sie u nas dzieje, co myślimy i co chcielibyśmy myśleć...może uda sie choć trochę pociasnic kontakty miedzy druzynami, kadra i wogóle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group