Forum hufca Warszawa-Ursus Strona Główna Forum hufca Warszawa-Ursus


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VI KUPAŁA
Autor Wiadomość
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-03-20, 14:12   VI KUPAŁA

Słuchajcie czerwiec tak na prawdę jest już blisko, a może ze względu na czas wyjazd będzie musial odbyć sie w lipcu??

Mamy juz za soba lika kupał wiec tutaj czekam na wasze propozycje - pamietajmy, że staramy sie by każdy kolejny wyjazd był lepszy od poprzedniego!

Przypominam, że dziewczyny w tym roku biora na siebie organizację jesli chodzi o finanse i żywnośc i zakupy:)

Czekam na wszystkie wasze propozycje - programu, oczekiwań co do miejsca gdzie mamy pojechać i oczywiscie co do jedzonka zarówno w ciągu wyjazdy jak i naszej corocznej uczty:)

SŁAWA!!
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
Ostatnio zmieniony przez merlin 2008-06-02, 05:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Ania 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: drużynowa
stopień: HO
Wysłany: 2008-03-26, 17:58   

Z mojej strony lipiec odpada, bo wyjeżdżam 3 lipca i nie jest to już do przesunięcia. Nie lubię się wypowiadać za kogoś, ale Rafał chyba też nie może, bo też jedzie. Proponuję wyjazd ok. 27 czerwca.
Bruno napisał/a:
Słuchajcie czerwiec tak na prawdę jest już blisko, a może ze względu na czas wyjazd będzie musial odbyć sie w lipcu??

Czy uważasz, że nie wyrobimy się do czerwca? Mamy jeszcze mnóstwo czasu, w zeszłym roku o tej porze o Kupale jeszcze nie myśleliśmy.
Jeśli chodzi o miejsce, to to zeszłoroczne było świetne, ale chyba możemy je sobie z głowy wybić po zeszłym roku... :-(
Proponuję, żeby w tym roku nie każdy musiał robic potrawę na ucztę, bo zawsze jedzenia zostaje, a takie robienie jedzenia na siłę jest bez sensu. Nie ilość się liczy a jakość. W zeszlym roku Elvis miał rewelacyjne pomysł z kabaratem - można to zrobic i w tym, ale terazzrobic ich więcej. Moim zdaniem jest to świetne ubarwienie uczty i jako, że potrafimy śmiać się z siebie, super zabawa dla wszystkich :D .
Tak mi się jeszcze nasunęło (chociaż pewnie nie wszystkim to się spodoba), to może zamiast stanicy pojechac pod namioty. Na watrę i tak są nam potrzebne, więc możnaby je kupic przed Kupałą i nie musielibysmy płacic tyle za miejsce. Co Wy na to?
 
 
 
merlin 
stary wyga
-

Środowisko: -
funkcja: -
stopień: -
Wysłany: 2008-03-28, 23:27   

Ania napisał/a:

Jeśli chodzi o miejsce, to to zeszłoroczne było świetne, ale chyba możemy je sobie z głowy wybić po zeszłym roku... :-(


Nie no, przecież poprowadziliśmy kurs w Garwolinie i odpracowaliśmy szkodę, którą wyrządziliśmy. :-))
Jeśli zdecydujemy się na Polewicz, to trzeba szybko rezerwować, bo w Garwolinie dużo imprez hufcowych odbywa się na tej stanicy. A możnaby np. w namiotach w Polewiczu, to wyjdzie chyba trochę taniej.
 
 
Didi 
żółtodziób

Środowisko: Milanówek
funkcja: Drużynowa
stopień: pwd, HO
Wiek: 35
Wysłany: 2008-03-30, 13:21   

a byliście już w Starej Dąbrowie? albo na HOSie? jeśli nie to radzę sprawdzić obydwie miejscówki, bo są korzystne.

aa...no i w najgorszym wypadku pozostaje opcja "SYLWESTER U BEATY", który można zorganizować 20 czy tam 21 czerwca pod hasłem 'Kupała'. Bo wiecie, jedziemy razem na Watrę to trzeba się przedtem troszku pointegrować ;P


Di.
_________________
zastąp slowo 'problem' na 'wyzwanie' a zobaczysz jak łatwo możesz pokonać wszelkie trudności
 
 
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-31, 09:44   

Oj, joj, z Kupałą 48-mej to trochę inaczej do tej pory wyglądało... Mogli w niej uczestniczyć tylko obecni i starzy członkowie tej drużyny, innych "paliliśmy" :-)) To wyjazd harcerski, kilkudniowy biwak. Jak będzie wyglądać teraz...? Kto to wie...? ;-)

Stara Dąbrowa to drogie miejsce, odpadała w przedbiegach... Ja już szukam innych stanic, by uciec z Warszawki w miarę blisko. Od razu dam tu znać ;-)
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
merlin 
stary wyga
-

Środowisko: -
funkcja: -
stopień: -
Wysłany: 2008-04-02, 21:30   

Przypominam, że rok temu stwierdziliśmy, że każda kolejna Kupała będzie miała swoją nazwę, nawiązującą do programu biwaku. W zeszłym roku był Ezoteryczny Zjazd, gdy powstanie wizja tegorocznego programu musimy znów nadać kryptonim.

:D
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-04-06, 18:00   

http://www.youtube.com/watch?v=1H_jboSiC98

Zamieszczam link zachęcający was do większego zaangażowania się w przygotowanie Kupały . Merlin rok temu zrobił trailer do kupały tak w tym roku ja sobie na to pozwoliłem:)
zachecam:)

A co do nazwy kupały to mam pomysł - VI Kupała - Ostatni bastion?:>
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Ania 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: drużynowa
stopień: HO
Wysłany: 2008-04-08, 07:54   

Nazwa fajna... Ale właściwie dlaczego akurat taka?
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-04-08, 16:47   

Fajnie brzmi:) hahaha
Nie wiem to była pierwsza nazwa jaka mi przyszła na mysl:) Ale na pewno cos wymyślimy:)
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-05-04, 21:21   

http://www.youtube.com/watch?v=1H_jboSiC98

Link do filmu zachęcającego do wzięcia udziału w VI KUPALE.

http://www.youtube.com/watch?v=E9smiKnX35M

Link do filmu zwiastujacego V Kupałe.


Przypominam ze wciąz czekamy na nazwe tegorocznego świeta drużyny.
ogłaszam konkurs - osoba ktora wymyśli nazwe dla kupały (oczywiscie nazwe ktora zostanei przyjeta) otrzyma....pochwałe w rozkazie i sniadanie do namiotu od druzynowego na kupale:)
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-04, 22:52   

To może: "Atak hordy"? Jeżeli były pomysły, by zająć się rozkminianiem słowiańskiej brutalnej siły? Będziemy mieli ku temu powód... :-)
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-05-04, 23:48   

A co powiecie aby oprzeć Kupałę na haśle -> Kupała 2008 "Gwiezdne wrota" :?:
Może byśmy oparli Kupałę na śłowiańskiej astrologii? Pomyślcie jakies nocne zajecia przy ogniu i ogladanie gwiazd wyszukiwanie rożnych konstelacji, jaka super gre mozna pod to wymysleć?? "Gdy na niebie pojawi się wóz plemie ogernie ciemność...":D:D:D:D:D:D

To takie lużne mysli - co sądzicie?
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Elvis_yahoo 
stały bywalec


Środowisko: Hufiec Warszawa Ursus
funkcja: instruktor hufca
stopień: pwd / ćwik
Wiek: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-04, 23:51   

Ja bym nie opierał podtytułów tej Kupały na znanych filmach (Bastion jak i Wrota są znanymi filmami ) Ale pomysł by pójść w astrologię i np. znaki zodiaku, czemu by nie...?
_________________
Triumwirat BEM, mości panowie...
 
 
 
Bruno 
wódz
smutny harcerz


Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: brak
stopień: harcerski i instruktorski
Wiek: 36
Skąd: Ursus
Wysłany: 2008-05-05, 00:24   

No to moze Kupała 2008 "Znaki gwiazd" , "Gwiezdny szlak" , "Szlakiem gwiazd" , "gwiezdne ślady" , "Szlak gwiezdnych śladów" "Szlak gwiezdnych dróg"
_________________
Chce być pomylony...Pomyleni mają w głowie słoneczko:)

Triumwirat BEM Waszmościowie!

Nie czyńmy harcerstwa smutnym
 
 
 
Ania 
żółtodziób

Środowisko: 48 WDW Szaniec
funkcja: drużynowa
stopień: HO
Wysłany: 2008-05-06, 12:55   

Pomysł, żeby temetyka Kupały, była związana z gwiazdami, barzo mi się podoba (duuuuzo bardziej niż z walką, przemocą itp.). Ale te nazwy mi jakoś nie leżą... Myślmy więc! :-))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group